Tłumaczenia specjalistyczne

Wśród wielu rodzajów tłumaczeń, na szczególną uwagę zasługują tłumaczenia specjalistyczne. Cechują się one wysokim nasyceniem słownictwa specjalistycznego charakterystycznego dla branży, jakiej dotyczy tematyka tłumaczonego tekstu. W związku z tym trudności będzie miał z nimi zwykły tłumacz, nie posiadający zasobu odpowiedniego słownictwa koniecznego, aby oddać właściwy sens przekładanego tekstu i jednocześnie nadać mu zrozumiałe brzmienie.

Wśród tłumaczeń specjalistycznych można wyróżnić m.in.:

Tłumaczenia medyczne

Tłumaczenia z dziedziny medycyny to wymagający i trudny dział tłumaczeń. Tłumaczenia medyczne to tłumaczenia specjalistyczne, mogą być wykonywane jako tłumaczenia pisemne, pisemne przysięgłe oraz tłumaczenia ustne konsekutywne bądź symultaniczne. Nasi tłumacze odznaczają się szeroką wiedzą i znajomością słownictwa medycznego w danym języku.

Tłumaczenia techniczne

Tłumaczenia LIWO oferują rzetelny przekład z dowolnego języka technicznych dokumentów z każdej dziedziny na dowolny język.

Tłumaczenia prawnicze

Są wykonywane przez wykwalifikowanych tłumaczy, którzy posiadają szeroką wiedzę z zakresu terminologii i systemów dziedziny prawniczej.

Tłumaczenia biznesowe

Biuro tłumaczeń LIWO serdecznie zaprasza do współpracy firmy, przedsiębiorstwa, osoby prowadzące działalność. Oferujemy tłumaczenia na najwyższym poziomie merytorycznym i stylistycznym, wykonywane rzetelnie i zawsze na czas.

Tłumaczenie urzędowe

Biuro Tłumaczeń LIWO oferuje przekład pisemny i ustny dokumentów urzędowych, które wykonują profesjonalni tłumacze przysięgli.

Tłumaczenia stron WWW

Profesjonalne tłumaczenie stron WWW, a także aplikacji i korespondencji elektronicznej.

Tłumaczenia edukacyjne

Jako profesjonalne Biuro Tłumaczeń, LIWO prowadzi także tłumaczenia pisemne dla instytucji edukacyjnych i artystycznych.

Tłumaczenia pracownicze

Biuro Tłumaczeń LIWO oferuje tłumaczenia ustne i pisemne przydatne dla każdej osoby podejmującej lub zlecającej pracę.